Site Overlay

Костюм медичний «Вадим»

755.00

Медичний костюм “Вадим” від Polaris складається з сорочки з v-подібним вирізом з коротким рукавом та штанів.

Костюм пошитий з якісної, зносостійкої тканини з високими гігієнічними властивостями.  Тканина містить у складі бавовну та поліестер. Така пропорція робить виріб практичним та простим у догляді. Поліестер у складі надає костюму зносостійкості, а бавовна дозволяє тілу дихати.

Відповідає всім заявленим вимогам до спецодягу медичних працівників. Костюм “Вадим” забезпечить захист пацієнта від інфекцій та бактерій, які лікар може принести на повсякденному одязі зі зовнішнього світу а також буде бар’єром для лікаря від потрапляння препаратів та біологічних рідин на шкіру.

Ви можете зробити покупку “в один клік” на сайті. А для додаткових питань телефонуйте чи пишіть на електронну адресу нашим менеджерам.

Розмірна сітка 42-56.

Можливе також пошиття під замовлення. В такому разі для Вас відшивається потрібна кількість та в потрібних розмірах. Також при персональному пошитті можлива довільна комбінація кольорів та внесення корективів клієнта.

Також Polaris зробить брендування для Вас. Нанесемо Ваш корпоративний логотип  на виріб шляхом вишивки або термопереносу.

 

Опис

Якщо ви працівник лікарсько-оздоровчої установи або студент медичного навчального закладу перейдіть на вкладку “Спецодяг для медперсоналу” та перегляньте більше пропозицій від Polaris – http://www.specodyag.cv.ua/?product_cat=%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%B3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − seven =