Матеріал для виготовлення спецодягу

Замовити спецодяг Чернівці.

Матеріал для виготовлення – замовити спецодягу Чернівці

Сьогодні спеціалізований одяг виготовляється з різних матеріалів та з різною технікою! Хтось вважає що найкраще це пошиття механічно, а хтось придає переваги спецодягу який шиється руками. Матеріали які використовується при виготовленні спецодягу можуть бути бавовняні, лляні і поліефірні тканини. При їх використанні матеріал повинен володіти певною щільністю, що знаходиться в діапазоні 400-700 гр. на кв. м. Така тканина використовується здебільшого у виробництві одягу для зварювальників, металургів і пожежників, так як вона витримує високій рівень температури і має здатність не загорятися.

Різні тканини щоб замовити спецодяг Чернівці

А також при виготовленні матеріалу може використовуватися тканина одного типу або кількох. В останньому випадку збільшується міцність виробу і його антисептичні характеристики. Спецодяг може бути оброблена вогнестійкими просоченнями, які дозволяють захистити тканину від прямого вогню, іскор, окалини і металевих бризок. Даний тип одягу екологічно безпечний і дозволяє витримувати нагрівання до 200 градусів.

Ще при виготовленні спеціалізованої одягу може використовуватися склотканина, азбестова тканина, кремнеземні і базальтова тканини. У кожного матеріалу є свої особливості, сильні і слабкі сторони. Тому при покупці одягу їх слід обов’язково взяти це до відома. Також ви можете замовити спецодяг Чернівці.

Призначення Спецодягу.

Спецодяг може призначатися для захисту від впливу хімічних речовин, високих і низьких температур, забруднень, радіації, нафтопродуктів, кислот, вологості і т. п. Така класифікація виробів розробляється з урахуванням спеціальних вимог, які висуваються виходячи з особливостей того чи іншого виду робіт, та умов де працівник буде працювати, у вологості, чи під сонцем в зимній період чи літній. Для різних видів небезпек використовуються спеціальні якісні властивості фурнітури, текстилю та додаткових матеріалів.

Основне призначення спеціалізованого одягу – забезпечення безпеки при виконанні робіт, та комфорт при роботі. Сьогодні на ці вироби покладені дві функції – захист від негативного впливу зовнішнього середовища, а також формування іміджу підприємства, тому що наявність однакової уніформи у працівників показує на серйозність і солідність той чи іншої фірми.

замовити спецодяг Чернівці