Site Overlay

Особливості виробництва спецодягу

Матеріал для виготовлення – замовлення спецодягу в Чернівцях

Сьогодні спеціалізований одяг виготовляється з різних матеріалів та з різною технікою. Хтось вважає, що найкраще – це пошиття механічно, а хтось віддає перевагу спецодягу, який шиється руками. Матеріали, які використовуються при виготовленні спецодягу можуть бути бавовняні, лляні і поліефірні. При їх використанні матеріал повинен володіти певною щільністю, що знаходиться в діапазоні 400-700 гр. на кв. м. Така тканина використовується здебільшого у виробництві одягу для зварювальників, металургів і пожежників, так як вона витримує високій рівень температури і має здатність не загорятися.

Особливості тканин, що використовує Polaris для виготовлення найкращого спецодягу для Вашого підприємства

Також при виготовленні матеріалу може використовуватися тканина одного типу або кількох. В останньому випадку збільшується міцність виробу і його антисептичні характеристики. Спецодяг може бути оброблений вогнестійкими просоченнями, які дозволяють захистити тканину від прямого вогню, іскор, окалини і металевих бризок. Даний тип одягу екологічно безпечний і дозволяє витримувати нагрівання до 200 градусів.

Ще при виготовленні спеціалізованого одягу може використовуватися склотканина, азбестова тканина, кремнеземні і базальтова тканини. У кожного матеріалу є свої особливості, сильні і слабкі сторони. Тому при покупці одягу слід обов’язково взяти це до відома.

Призначення Спецодягу

Спецодяг може призначатися для захисту від впливу хімічних речовин, високих і низьких температур, забруднень, радіації, нафтопродуктів, кислот, вологості і т. д. Така класифікація виробів розробляється з урахуванням спеціальних вимог, які висуваються виходячи з особливостей того чи іншого виду діяльності, та умов, де працівник буде працювати, у вологості, чи під сонцем в зимній період чи літній. Для різних видів небезпек використовується спеціальна фурнітура та додаткові матеріали, що забезпечує безпеку при виконанні робіт, та комфорт при роботі. Сьогодні на ці вироби покладені дві функції – захист від негативного впливу зовнішнього середовища, а також формування іміджу підприємства, тому що наявність однакової уніформи у працівників вказує на серйозність і солідність тієї чи іншої фірми.

замовити спецодяг Чернівці