Класифікація спецодягу

Спецодяг Чернівці.

Класифікація спецодягу

 Якщо говорити про призначення, спеціалізовано одяг може призначатися для захисту від впливу хімічних речовин, високих і низьких температур, забруднень, радіації, нафтопродуктів, кислот, вологості і т. п. Така класифікація виробів розробляється з урахуванням спеціальних вимог, які висуваються виходячи з особливостей того чи іншого виду робіт. Для різних видів небезпек використовуються спеціальні якісні властивості фурнітури, текстилю та додаткових матеріалів.

Спецодяг як невід’ємна частина підприємства

Кожне підприємство яке поважає себе, має як невід’ємний атрибут уніформу або спецодяг для співробітників. І всякі дослідження доказує що наявність уніформи чи спецодягу у працівників, збільшує рівень працездатності, відповідальності, дисциплінованості а також зміцненню колективного духу.

В даний час на багатьох підприємствах спецодяг видають безкоштовно, вона виготовляється на замовлення, відповідає останнім вимогою в стилі, якості, крої, шиття і так далі.

Сучасна уніформа відрізняється відмінною якістю, стильним виконанням і красою, так як розробляється досвідченими дизайнерами, а ось пошиття такого одягу довіряють тільки швейним фірмам, з солідною репутацією.Спецодяг Чернівці, зшита за новими технологіями, завжди буде радувати будь-якого працівника.

Вимоги щодо вибору спецодягу.

Головні вимоги до спецодягу, які повинні урахуватися у кожному підприємстві для зручності у користуванні це: не утрудняти людських рухів, бути не занадто дорогою, що не маркою, але міцною, тому що вона використовувалася тільки для грубої і важкої роботи.

Спецодяг по сезону.

В залежності від сезонності спецодяг буває зимової, літньої і міжсезонної. Вона може являти собою брюки, сорочки, головні убори, взуття, футболки і т. п. Тому вибираючи одяг для працівників треба урахувати клімат та погодні умови де вони будуть працювати, матеріал з чим вони будуть працювати, і інше. Наприклад в зимній період найкращим варіантом це утеплена куртка, і комбінезон, а літом звичайно легкі штани чи навіть шорти для зручності.

Спецодяг Чернівці. Є дуже великий вибір спецодягу як по ціні так і по матеріалу з якого від зшитий. Але, якщо у вас в пріоритеті це здоров’я своїх працівників та якісно зроблена робота то краще не економте на спецодязі.

Спецодяг Чернівці