Site Overlay

Класифікація спецодягу

Спецодяг від Polaris в Чернівцях

Класифікація спецодягу

 Якщо говорити про призначення, спеціалізовано одяг може призначатися для захисту від впливу хімічних речовин, високих і низьких температур, забруднень, радіації, нафтопродуктів, кислот, вологості і т. п. Така класифікація виробів розробляється з урахуванням спеціальних вимог, які висуваються виходячи з особливостей того чи іншого виду робіт. Для різних видів небезпек використовуються спеціальні якісні властивості фурнітури, текстилю та додаткових матеріалів.

Спецодяг, як невід’ємна частина підприємства

Кожне підприємство має як невід’ємний атрибут уніформу або спецодяг для співробітників. І всякі дослідження доводять, що наявність уніформи чи спецодягу у працівників, збільшує рівень працездатності, відповідальності, дисциплінованості а також зміцненню колективного духу.

В даний час на багатьох підприємствах спецодяг видають безкоштовно, він виготовляється на замовлення, відповідає останнім вимогам в стилі, якості, крої, пошитті і так далі.

Сучасна уніформа відрізняється відмінною якістю, стильним виконанням і красою, так як розробляється досвідченими дизайнерами, а ось пошиття такого одягу довіряють тільки швейним фірмам, з солідною репутацією.Спецодяг Чернівці, виготовлений за новими технологіями завжди буде радувати будь-якого працівника.

Вимоги щодо вибору спецодягу

Головні вимоги до спецодягу, які повинні урахуватися у кожному підприємстві для зручності у користуванні це: не утрудняти людських рухів, бути зносостійким та не делікатним в пранні та догляді.

В залежності від сезонності спецодяг буває зимовий, літній та міжсезонний. Він може являти собою брюки, сорочки, головні убори, взуття, футболки і т. п. Тому вибираючи одяг для працівників треба врахувати клімат та погодні умови, де вони будуть працювати, матеріал з чим вони будуть працювати та ін. Наприклад в зимній період найкращим варіантом буде утеплена куртка та комбінезон, а літом звичайно легкі штани чи навіть шорти для зручності.

Спецодяг Чернівці. Є дуже великий вибір спецодягу, як по ціні, так і по матеріалу з якого він виготовлений. Але якщо у вас в пріоритеті здоров’я  працівників та якісно зроблена робота, тоді краще не економте на спецодязі.

Спецодяг Чернівці