Site Overlay

Класифікація спецодягу

Спецодяг від Polaris в Чернівцях

Класифікація спецодягу

 Якщо говорити про призначення, спеціалізовано одяг може призначатися для захисту від впливу хімічних речовин, високих і низьких температур, забруднень, радіації, нафтопродуктів, кислот, вологості і т. п. Така класифікація виробів розробляється з урахуванням спеціальних вимог, які висуваються виходячи з особливостей того чи іншого виду робіт. Для різних видів небезпек використовуються спеціальні якісні властивості фурнітури, текстилю та додаткових матеріалів.

Спецодяг, як невід’ємна частина підприємства

Кожне підприємство має як невід’ємний атрибут – уніформу або спецодяг для співробітників. І всякі дослідження доводять, що наявність уніформи чи спецодягу у працівників, збільшує рівень працездатності, відповідальності, дисциплінованості а також зміцненню колективного духу.

В даний час на багатьох підприємствах спецодяг видають безкоштовно, він виготовляється на замовлення, відповідає останнім вимогам в стилі, якості, крої, пошитті і так далі.

Сучасна уніформа відрізняється відмінною якістю, стильним виконанням і красою, так як розробляється досвідченими дизайнерами, а ось пошиття такого одягу довіряють тільки швейним фірмам, з солідною репутацією. Спецодяг нашого виробництва виготовлений за новими технологіями завжди буде радувати будь-якого працівника.

Вимоги щодо вибору спецодягу

Головні вимоги до спецодягу, які повинні урахуватися у кожному підприємстві для зручності у користуванні це: не утрудняти людських рухів, бути зносостійким та не делікатним в пранні та догляді.

В залежності від сезонності спецодяг буває зимовий, літній та міжсезонний. Він може являти собою брюки, сорочки, головні убори, взуття, футболки і т. п. Тому вибираючи одяг для працівників треба врахувати клімат та погодні умови, де вони будуть працювати, матеріал з чим вони будуть працювати та ін. Наприклад в зимній період найкращим варіантом буде утеплена куртка та комбінезон, а літом звичайно легкі штани чи навіть шорти для зручності.

Спецодяг Чернівці. Є дуже великий вибір спецодягу, як по ціні, так і по матеріалу з якого він виготовлений. Але якщо у вас в пріоритеті здоров’я  працівників та якісно зроблена робота, тоді краще не економте на спецодязі.

Спецодяг Чернівці