Site Overlay

Утеплена куртка з водонепроникної тканини

1,980.00

Довга утеплена куртка виготовлена з плащової тканини, що не продувається та не промокає .Центральна застібка прикрита планкою на кнопці. Глибокі накладні кишені на грудях та внутрішні кишені по низу куртки прикриваються на замок і є дуже зручними у використанні. Комір– стійка для додаткового захисту. Манжет куртки на резинці та регулювальному паті. Об’ємний теплий капюшон має вітрозахисну планку. Виконана з якісної, зносостійкої тканини з ВО пропиткою. Утеплювач – синетпон 200. Тканина верху: плащова ода курточна, 100 П/Е, ВО пропитка.

Опис

Купити утеплену робочу куртку в Чернівцях, ПФ Поляріс      Довга утеплена куртка виготовлена з плащової тканини, що не продувається та не промокає .Центральна застібка прикрита планкою на кнопці. Глибокі накладні кишені на грудях та внутрішні кишені по низу куртки прикриваються на замок і є дуже зручними у використанні. Комір– стійка для додаткового захисту. Манжет куртки на резинці та регулювальному паті. Об’ємний теплий капюшон має вітрозахисну планку. Виконана з якісної, зносостійкої тканини з ВО пропиткою. Утеплювач – синетпон 200. Тканина верху: плащова ода курточна, 100 П/Е, ВО пропитка.

Ви також можете ознайомитись з іншими нашими позиціями робочого одягу в каталозі.

Слідкуйте за  новинами Polaris на нашій сторінці в Facebook!

Фірма”Поляріс” вже більше двадцяти років в сфері спецодягу. Ми обираємо тільки сертифіковані матеріали, а тому гарантуємо високу якість наших виробів.

В Polaris знайдуть  робочу форму працівники найрізноманітніших сфер діяльності. Ми розробляємо форми для зручності роботи в різних, а часто, специфічних умовах праці.

Нашою перевагою є те, що в нас можна не тільки придбати готовий одяг, але і пошити на замовлення.

В Polaris для Вас зроблять бредування Вашого спецодягу ( вишивка, термоперенос, фарба).

Для детальнішої інформації звя’жіться з нашими менеджерами і Вам нададуть потрібну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + six =