Site Overlay

Халат жіночий «Вікторія»

740.00

Медичний халат “Вікторія” від Polaris.

В білому та рожевому кольорах.

Халат пошитий з якісної, зносостійкої тканини з високими гігієнічними властивостями.  Тканина містить у складі бавовну та поліестер. Така пропорція робить виріб практичним та простим у догляді. Поліестер у складі надає костюму зносостійкості, а бавовна дозволяє тілу дихати.

Відповідає всім заявленим вимогам до спецодягу медичних працівників. Халат “Вікторія” забезпечить захист пацієнта від інфекцій та бактерій, які лікар може принести на повсякденному одязі із зовнішнього світу а також буде бар’єром для лікаря від потрапляння препаратів та біологічних рідин на шкіру.

Ви можете зробити покупку “в один клік” на сайті. А для додаткових питань телефонуйте чи пишіть на електронну адресу нашим менеджерам.

Розмірна сітка 42-56.

Можливе також пошиття під замовлення. В такому разі для Вас відшивається потрібна кількість та в потрібних розмірах. Також при персональному пошитті можлива довільна комбінація кольорів та внесення корективів клієнта.

Також Polaris зробить брендування для Вас. Нанесемо Ваш корпоративний логотип  на виріб шляхом вишивки або термопереносу.

Опис

Можливе пошиття під замовлення з довільною комбінацією кольорів, по мірках клієнта та з врахуванням корективів замовника.

Також здійснюємо брендування виробу. Наносимо Ваш корпоративний логотип шляхом вишивки або термопереносу.

Здійснюйте покупку “в один клік” на сайті. Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Не забувайте, що якісна уніформа підвищить продуктивність Ваших працівників, а охайний зовнішній вигляд – репутацію Вашого підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + eight =