Site Overlay

Костюм “Спрут” з штанами

(1 відгук)

1,600.00

В комплекті літня робоча куртка прямого покрою яка має центральну застібку прикриту планкою на кнопках. На грудях та по низу куртки накладні кишені прикриті клапанами на кнопці і є багатофункціональними у роботі. Світловідбиваюча стрічка 5см нашита на рукавах, нижче налокітників, та по кокетці. На поясі куртки пати для регулювання. Конструкція спинки куртки має додатковий обєм для свободи руху та зручності. Робочі штани мають передні внутрішні та задні накладні кишені, а також бокову накладну кишеню. Під наколінником нашита 5-ти сантиметрова світловідбиваюча стрічка.   Відшита з якісної, зносостійкої тканини.

Опис

Можливе пошиття під замовлення з довільною комбінацією кольорів, по мірках клієнта та з врахуванням корективів замовника.

Також здійснюємо брендування виробу. Наносимо Ваш корпоративний логотип шляхом вишивки або термопереносу.

Здійснюйте покупку “в один клік” на сайті. Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Не забувайте, що якісна уніформа підвищить продуктивність Ваших працівників, а охайний зовнішній вигляд – репутацію Вашого підприємства.

1 thought on “Костюм “Спрут” з штанами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − eleven =