Site Overlay

Костюм “Монтажник” з штанами

1,700.00

В комплект цього костюму входить робоча літня куртка прямого покрою. На грудях та лівому рукаві – об’ємні накладні кишені прикриті клапанами на липучці і є дуже зручними для використання. Нижні кишені – внутрішні, прорізні. Комір – відкладний та має додатковий підкомір, який знімається. Манжет з патом на липучці. Спинка куртки подовжена та має пати для регулювання.
Штани робочі літні, являються багатофункціональними для тих хто полюбляє завжди тримати інструменти при собі, вони мають передні та задні накладні кишені, а також бокову об’ємну накладну кишеню.

Здійснюйте покупку “в один клік” на сайті.

Якщо в наявності немає потрібної кількості чи розмірів, Ви можете оформити замовлення на індивідуальний пошив. Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, що вказаний на сайті або напишіть на електронну адресу.

Опис

Можливе пошиття під замовлення з довільною комбінацією кольорів, по мірках клієнта та з врахуванням корективів замовника.

Також здійснюємо брендування виробу. Наносимо Ваш корпоративний логотип шляхом вишивки або термопереносу.

Здійснюйте покупку “в один клік” на сайті. Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Не забувайте, що якісна уніформа підвищить продуктивність Ваших працівників, а охайний зовнішній вигляд – репутацію Вашого підприємства.

Більше пропозицій від Поляріс за посиланням – http://specodyag.cv.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =