Site Overlay

Літній робочий костюм “Оскар”

1,600.00

Костюм робочий літній “Оскар” з штанами.

Цей костюм має робочу куртку прямого покрою, де центральний замок прикритий планкою на ліпучці, що надає під час роботи зручності і компактності. Воротнік – відложний. Накладні нагрудні кишені прикриті клапанами на кнопках і зручні у використанні, нижні кишені – прорізні.  На рукавах – налокотники що звичайно являється додатковим захистом. Штани робочі літні з захистним посиленням на колінах їхня особливість це Багатофункціональні накладні кишені прикриті клапанами.

Здійснюйте покупку в один клік на сайті. Якщо Вам потрібна інша комбінація кольорів або ж потрібних розмірів немає в наявності, Ви можете з легкістю оформити замовлення на індивідуальне пошиття. Зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном, що вказаний на сайті або напишіть на нашу електронну адресу.

Опис

Костюм “Оскар” від фірми Polaris складається  з куртки прямого покрою, де центральний замок прикритий планкою на ліпучці, що під час роботи надає зручності та компактності. Воротнік – відложний. Штани прямого крою із захисними посиленнями на колінах. Костюм відшитий з сертифікованих матеріалів та фурнітури. Тканина комбінована з саржевим переплетінням (35 % х/б, 65 п/е). Купити костюм робочий літній спецодяг Чернівці Поляріс.

Робочий костюм “Оскар” – це якісне та стильне рішення для працівника будь-якої сфери діяльності. Костюм характерний зносостійкістю та не потребує особливого догляду. Добре переться.

Зверніть увагу, що дана модель складається з комбінації двох кольорів ( сірий та бордо). Слід зауважити, що при персональному замовленню клієнт може обирати довільну комбінацію кольорів.

Купити костюм робочий літній спецодяг Чернівці Поляріс.

Ви також можете ознайомитись з іншими нашими позиціями робочого одягу в каталозі.

Слідкуйте за  новинами Polaris на нашій сторінці в Facebook!

Фірма”Поляріс” вже більше двадцяти років в сфері спецодягу. Ми обираємо тільки сертифіковані матеріали, а тому гарантуємо високу якість наших виробів.

В Polaris знайдуть  робочу форму працівники найрізноманітніших сфер діяльності. Ми розробляємо форми для зручності роботи в різних, а часто, специфічних умовах праці.

Нашою перевагою є те, що в нас можна не тільки придбати готовий одяг, але і пошити на замовлення.

В Polaris для Вас зроблять бредування Вашого спецодягу ( вишивка, термоперенос, фарба).

Для детальнішої інформації звя’жіться з нашими менеджерами і Вам нададуть потрібну інформацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + nineteen =