Site Overlay

Костюм “Вероніка”

900.00

Костюм “Вероніка” складається с блузки з коротким рукавом на зав’язках та штанів на резинці. Костюм пошитий з якісної, зносостійкої тканини з високими гігієнічними властивостями.  Тканина містить у складі бавовну та поліестер. Така пропорція робить виріб практичним та простим у догляді. Поліестер у складі надає костюму зносостійкості, а бавовна дозволяє тілу дихати. Відповідає всім заявленим вимогам до спецодягу медичних працівників.

Опис

Костюм “Вероніка” складається с блузки з коротким рукавом на зав’язках та штанів на резинці.Купити костюм медичний медсестри Чернівці Поляріс.

Костюм пошитий з якісної, зносостійкої тканини з високими гігієнічними властивостями.  Тканина містить у складі бавовну та поліестер. Така пропорція робить виріб практичним та простим у догляді. Поліестер у складі надає костюму зносостійкості, а бавовна дозволяє тілу дихати. Відповідає всім заявленим вимогам до спецодягу медичних працівників.Купити костюм медичний медсестри Чернівці Поляріс.

Костюм  забезпечить захист пацієнта від інфекцій та бактерій, які лікар може принести на повсякденному одязі зі зовнішнього світу а також буде бар’єром для лікаря від потрапляння препаратів та біологічних рідин на шкіру. Костюм призначений для працівників оздоровчо-лікувальних центрів.

Слідкуйте за нашими оновленнями оновленнями на Facebook.

Більше  пропозицій спецодягу для медиків в каталозі сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =