Site Overlay

Костюм «Кухар-1» – кітель та штани

1,195.00

В комплект костюму кухаря входить кітель та штани на ризинці. Дуже легкий у використанні. Кітель прямого покрою  з двобортною застібкою для краси та зручності. Унікальність цього костюму це гудзики що знімаються, і ще нагрудна кишеня. Штани на ризинці. Костюм з високоякісної, плотної та зносостійкої тканини (50% хб).    

Більше пропозицій для кухарів ви знайдете на нашому 

Опис

Одним із факторів, що впливають на продуктивність працівників є якісний, зручний одяг. Кухарі працюють в умовах підвищеної температури, а тому для них є необхідним одяг, що не блокуватиме дихання шкіри, а також не сковуватиме рухи.

Купити костюм кухаря в Чернівцях фірма Поляріс.

Сучасний ринок може запропонувати не банальні принти та фасони для уніформ. В Polaris ви знайдете високоякісні вироби за вигідною ціною.

Варто також наголосити, що стильна та охайна уніформа додасть будь-якому закладу авторитетності в очах відвідувачів. Адже заклад, в якому всі працівники в гарних уніформах свідчить про те, що власники дбають про своїх робочих, а відповідно такий заклад є успішним.

Купити костюм кухаря в Чернівцях фірма Поляріс

В комплект костюму кухаря входять штани та кітель. Кітель прямого крою з двобортною застібкою, що дуже зручно та елегантно водночас. Штани прямого крою на резинці.

Найбільша перевага даного костюму, як і всіх речей Polaris, високоякісна тканина. Ми відшиваємо тільки з сертифікованих матеріалів. Костюм виготовлений із зносостійкої тканини, що не потребує особливого догляду. При пранні не осідається та не втрачає первинного кольору. В складі тканини 50% х/б.

Даний костюм доступний в нашому магазині в різних кольорах та розмірах. Також відшиємо для Вас під замовлення з врахуванням Ваших корективів.

Більше пропозицій для кухарів ви знайдете на нашому  сайті.

Цікава інформація для кухарів тут.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =