Site Overlay

Костюм “Франція”

1,220.00

Костюм “Франція” від Polaris складається з кітеля та штанів на резинці. Костюм з якісних,сетрифікованих матеріалів та фурнітури. Тканина сорочкова ( 50% х/б, 50 п/е). Костюм представлений в магазині Polaris в кількох кольорах (фото в галереї).

Для здійснення покупки оналйн натискайте кнопку “замовити”.

Опис

Костюм “Франція” від Polaris складається з кітеля та штанів на резинці. Костюм з якісних,сетрифікованих матеріалів та фурнітури. Тканина сорочкова ( 50% х/б, 50 п/е).Купити костюм уніформу кухаря Чернівці Поляріс

Костюм представлений в магазині Polaris в кількох кольорах. Але слід зазначити, що в нас Ви можете не тільки придбати готовий костюм, а й замовити пошиття за власними мірками та довільною комбінацією кольорів.Купити костюм уніформу кухаря Чернівці Поляріс.

Також в нас Ви можете замовити брнедування Вашої уніформи (вишивка, термоперенос, фарба).

Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Пам’ятайте, що якісна та зручна уніформа – це запорука ефективності та продуктивності Ваших працівників, водночас охайний вигляд персоналу – це репутація будь-якого закладу.

Більше пропозицій для працівників ресторанного бізнесу в нас на сайті.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці Polaris на Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − ten =