Site Overlay

Костюм робочий “Джон Дір”

2,130.00

Робочий костюм “Джон Дір” від фірми Polaris складається  з куртки на застібці та напівкомбінезону. Костюм відшитий з сертифікованих матеріалів та фурнітури. Тканина комбінована з саржевим переплетінням (35 % х/б, 65 п/е).

Зверніть увагу, що дана модель складається з комбінації двох кольорів ( в галереї три варіанти кольорів). Слід зауважити, що при персональному замовленню клієнт може обирати довільну комбінацію кольорів.

Ви можете здійснити покупку онлайн, для цього натискайте кнопку “замовити”.

Опис

Робочий костюм “Джон Дір” від фірми Polaris складається  з куртки на застібці та напівкомбінезону. Костюм виготовлений з сертифікованих матеріалів та фурнітури. Тканина комбінована з саржевим переплетінням (35 % х/б, 65 п/е). Купити робочий костюм форма в Чернівцях Поляріс.

Робочий костюм “Джон Дір” – це якісне та стильне рішення для працівника будь-якої сфери діяльності. Костюм характерний зносостійкістю та не потребує особливого догляду. Добре переться.

Зверніть увагу, що дана модель складається з комбінації двох кольорів ( в галереї три варіанти кольорів). Слід зауважити, що при персональному замовленню клієнт може обирати довільну комбінацію кольорів.

Купити робочий костюм форма в Чернівцях Поляріс.

Ви також можете ознайомитись з іншими нашими позиціями робочого одягу в каталозі.

Слідкуйте за  новинами Polaris на нашій сторінці в Facebook!

Фірма”Поляріс” вже більше двадцяти років в сфері спецодягу. Ми обираємо тільки сертифіковані матеріали, а тому гарантуємо високу якість наших виробів.

В Polaris знайдуть  робочу форму працівники найрізноманітніших сфер діяльності. Ми розробляємо форми для зручності роботи в різних, а часто, специфічних умовах праці.

Нашою перевагою є те, що в нас можна не тільки придбати готовий одяг, але і пошити на замовлення.

В Polaris для Вас зроблять бредування Вашого спецодягу ( вишивка, термоперенос, фарба).

Для детальнішої інформації звя’жіться з нашими менеджерами і Вам нададуть потрібну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + four =