Site Overlay

Костюм кухаря “Модерн”

1,060.00

Костюм кухаря. В комплекті костюму кітель з тканиною сіткою та зустрічною складою на спині та штанах на резинці.

Костюм з сорочкової тканини ( 50 х/б, 50 п/е).  В комплект входить кітель та штани на резинці. Кітель прямого покрою з двобортною застібкою.

Щоб зробити покупку онлайн натисті кнопку “замовити”.

Опис

Костюм кухаря. В комплекті костюму кітель з тканиною сіткою та зустрічною складою на спині та штанах на резинці. Костюм кухаря купити в Чернівцях фірма Поляріс

Костюм з сорочкової тканини ( 50 х/б, 50 п/е).  В комплект входить кітель та штани на резинці. Кітель прямого покрою з двобортною застібкою. Костюм кухаря купити в Чернівцях фірма Поляріс

Костюм виконаний з високоякісної, сертифікованої тканини з достатнім вмістом хлопку, що є дуже важливим для працівників, які працюють на кухні, де підвищена тепмпература. Також використана якісна фурнітура, що дозволяє гарантувати нам довгічність нашого костюму.

Костюм кухаря купити в Чернівцях Поляріс.

В асортименті магазині Polaris костюм кухаря “Преміум” також в чорному кольорі.

Також слід зазначити, що в в нас можна не тільки придбати готовий костюм, а і зробити замовлення на персональне пошиття за Вашими мірками та з врахуванням Ваших корективів (довільна комбінація кольоів).

В Polaris Ви можете зробити брендування уніформи (вишивка, термоперенос, фарба).

Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Не забувайте, що якісна уніформа підвищить продуктивність Ваших працівників, а охайний зовнішній вигляд – репутацію Вашого закладу.

Більше пропозицій для працівників ресторанного бізнесу в нас на сайті.

Перегляньте цікаву інформацію щодо професії кухаря за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + two =