Site Overlay

Костюм кухаря «Преміум» білий

1,255.00

Костюм кухара “Преміум” від фірми “Поляріс” в Чернівцях.

Костюм “Преміум” білого кольору. В комплект костюму входять штани та кітель. Костюм виконаний з високоякісної, сертифікованої тканини з великим вмістом хлопку, що є дуже важливим для працівників, які працюють на кухні, де підвищена тепмепература. Також використана тільки якісна фурнітура, що є довговічною та добре переться. Тому наш костюм забезпечить комфорт для Ваших працівників і підвищення ефективності їхньої праці.

В асортименті магазині Polaris костюм кухаря “Преміум” також в чорному кольорі.

Якщо Вам сподобався наш костюм кухаря “Преміум”, ви можете оформити онлайн покупку на сайті або зв’язатись з нашим менеджером для уточнення наявності та додаткових питань.

Хочемо зазначити, що в разі, якщо потрібного Вам розміру чи кількості немає  в наявності. Або ж Вам потрібна Ваша корпоративна комбінація кольорів, Ви можете оформити замовлення на персональний пошив. Наш фахівець проконсультує Вас щодо всіх деталей та допоможе визначитись із замовленням.

Також великим плюсом є те, що в нас Ви можете зробити брендування. Ваш логотип можна нанести шляхом вишивки чи термопереносу .

 

Опис

Костюм кухаря купити в Чернівцях Поляріс.

Можливе пошиття під замовлення з довільною комбінацією кольорів, по мірках клієнта та з врахуванням корективів замовника.

Також здійснюємо брендування виробу. Наносимо Ваш корпоративний логотип шляхом вишивки або термопереносу.

Здійснюйте покупку “в один клік” на сайті. Для отримання додаткової інформації телефонуйте або пишіть нам на електронну адресу і наші кваліфіковані фахівці проінформують Вас.

Не забувайте, що якісна уніформа підвищить продуктивність Ваших працівників, а охайний зовнішній вигляд – репутацію Вашого закладу.

Перегляньте цікаву інформацію щодо професії кухаря за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − four =